w

4 sezon Mandolarianina jest już gotowy? Twórcy przychodzą do fanów serii z dobrymi wieściami

Wygląda na to, że Jon Favreau już oficjalnie ogłosił 4. sezon Mandalorianina. Co wiadomo?


Fani nie widzieli jeszcze nawet trzeciego sezonu, a już nadchodzi kolejny. Przynajmniej tak wynika z ostatniej wypowiedzi Jon Favreau, który jest twórcą serii o tytule „The Mandalorian”.

Wszystko zostało już potwierdzone, bo scenariusz do czwartego sezonu został już napisany. Wygląda więc na to, że fani doczekają się kolejnej odsłony przygód Dina Djarnina i jego małego przyjaciela – Grogu.

4 sezon Mandalorianina potwierdzony

Zostało tylko kilka dni do premiery trzeciego sezonu The Mandalorian, tak więc ekscytacja fanów, ale też i twórców serialu powiększa się coraz bardziej. Ostatnim razem Jon Favreau jako jeden z głównych reżyserów ekranizacji zdradzili, że scenariusz do kolejnego, czwartego już sezonu został w pełni napisany.

Sezon 4? Tak, napisałem go już. Musimy wiedzieć, w którą stronę idziemy, żeby napisać w pełni ukształtowaną historię. Rozplanowaliśmy to sobie wraz z Dave’em [Fillonim] i powolnie rozpisaliśmy każdy odcinek. Zrobiłem to już podczas postprodukcji, ponieważ wszystko musi wyglądać jak kontynuacja i jedna pełna historia. 

Video

Dla wielu fanów Mandalorianina potwierdzenie czwartego sezonu nie powinno być zaskoczeniem, a to dlatego, że już wcześniej twórcy mówili o tym, że chcą kontynuować popularną historię. Najnowsza informacja prosto z ust Jona Favreau jest po prostu świetną wiadomością, bo okazuje się, że kolejna odsłona serialu pojawi się jeszcze szybciej, niż przypuszczano.

A jeśli chodzi o trzeci sezon The Mandalorian – ten pojawi się już 1 marca 2023 roku na Disney+.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Seriale i filmy