w

Beta Valorant może rozpocząć się za kilka dni. Streamerzy mają się pojawić w siedzibie Riotu

W ostatnich dniach wiele mówiło się o becie Valorant, która miała się odbyć 4 marca. Czy wiadomo coś nowego?


Wszyscy czekają na betę Valorant. W ostatnich dniach wielokrotnie przewijała się data 4 marca. Na wierzch wyszły jednak nowe informacje, które zdają się nakreślać nową datę. Nadal jednak nie są to potwierdzone wiadomości i nie traktujcie ich w ten sposób.

Beta Valorant – Kiedy?

Aktualizacja
Riot potwierdził, że beta nie wystartuje w tym tygodniu.

Premiera gry zaplanowana jest na lato, 2020. Wcześniej jednak gracze mogą się spodziewać wersji beta. W jednym z najnowszych artykułów zagraniczna wersja Eurogamera prawdopodobnie za bardzo się zagalopowała, pisząc, że testowa wersja zostanie uruchomiona za kilka dni.

EUROGAMER

Wygląda na to, że jeden z redaktorów przypadkowo ujawnił więcej, niż chciał. Przypomnijmy, że początkowo mówiło się o 4 marca. Tę datę powtarzali głównie streamerzy i youtuberzy, którzy mieli już okazję grać w Valorant.

Slasher, znana postać w świecie gier, która niejednokrotnie “leakowała” wcześniejsze informacje wprost pisze, że influencerzy zostali zaproszeni przez Riot do ponownego zagrania w Valorant w pierwszej połowie miesiąca.

Przypomnijmy, że wcześniej mówił o 3 marca jako dacie, w której Riot ujawni więcej informacji, natomiast potem poprawił się na 2 i ta informacja rzeczywiście się potwierdziła.

Wygląda na to, że bety możemy się spodziewać w dniach 10-12 marca. Jedna z głównych teorii o dostępie mówi, że będzie on możliwy do uzyskania poprzez właśnie oglądanie streamów na Twitch. Tak, jak miało to miejsce z Legends of Runeterra.

Aktualizacja: Riot potwierdził, że beta nie rozpocznie się w tym tygodniu.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant