w

Co pojawi się w grze wraz z kolejnym aktem w Valorant? Nowe tryby gry i zupełnie inne odblokowywanie agentów

Reklama

Do Valorant nadchodzą spore zmiany. Inne odblokowywanie agentów i nowy tryb gry.

Reklama


Aktualna przepustka za niedługo się skończy, a co za tym idzie nadchodzi koniec obecnego aktu Valorant. Deweloperzy już teraz dzielą się informacjami na temat tego, co będzie można znaleźć w grze już wkrótce. Mowa między innymi o zmianach tego, jak działają zadania czy nowym trybie gry – drużynowym deathmatchu. Co więcej można o nich powiedzieć?

Nowości na kolejny akt Valorant

Deweloperzy udostępnili dziś kolejne szczegóły dotyczące trybu drużynowego deathmatchu – najnowszego trybu rozgrywki 5 na 5, w którym gracze będą mogli zagrać na jednej z trzech nowych map. W drużynowym deathmatchu gracze będą mogli wybrać swój ekwipunek dla każdego z etapów na początku meczu lub w dowolnym momencie w strefie odrodzenia. Na mapie będą się również pojawiać bronie, a także kule regeneracji i ultów.

Gracze będą odradzali się co 1,5 sekundy, a zwycięstwo będzie możliwe poprzez zdobycie przez team 100 killi.

Video

Reklama

Riot podzielił się również informacjami na temat zmian w wykonywaniu misji.

System postępów w VALORANT również doczeka się aktualizacji, która zapewni graczom nowe sposoby zdobywania nagród. Zmiany obejmują przerobione codzienne misje, które wprowadzają nowe dzienne kamienie milowe zwane punktami kontrolnymi, nową darmową walutę w grze zwaną Kredytami Królestwa, którą można wymieniać, aby odblokowywać różne akcesoria, a także wydarzenia rekrutacji agentów i inne.

Teraz będziesz mógł przeglądać swoje daily questy i obserwować, jak czas gry przyczynia się do zdobywania postępów w nowych codziennych kamieniach milowych, zwanych punktami kontrolnymi. Każdy tryb gry zapewnia postępy, więc graj w dowolny tryb, a postępy będą zdobywane automatycznie

Punkty dzienne kumulują się. Możesz także zdobywać bonusy za nadrabianie zaległości, które pozwolą ci zdobywać nagrody, nawet jeśli nie możesz grać codziennie.

Nagrody dzienne zapewniają zarówno PD, jak i Kredyty Królestwa, nową darmową walutę, którą można wykorzystać do odblokowania darmowych przedmiotów (więcej na ten temat w następnej sekcji).

W grze pojawi się więc nowy sposób na odblokowywanie agentów. Zmiany wejdą w życie wraz z kolejnym aktem, więc jeśli ktoś jest w trakcie odblokowywania nowego agenta, Riot zaleca ukończenie zdobywania postępów przed 27 czerwca, kiedy ma mieć miejsce premiera zmian.

Do Valorant trafi nowa waluta przyznawana za granie i bonusowo za wygrywanie rund w trybach, które je posiadają. Waluta będzie całkowicie darmowa i przyznawana niezależnie od innych. Jej maksymalny limit będzie wynosił 10000 i może ona zostać użyta do odblokowania wybranych elementów: agentów, arsenału agenta oraz przedmiotów z poprzednich przepustek bojowych, jak przypinki do broni, karty gracza, spraye i tytuły.

Co więcej będzie można odblokować najnowszego agenta bez wykorzystania opisanej wyżej waluty, wykonując misje przez kilka tygodni od jego premiery.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant