w

Jett w Valorant – Prezentacja postaci i umiejętności postaci

Kolejną postacią, której umiejętności poznaliśmy jest Jett.


Riot co tydzień pokazuje kolejne prezentacje postaci. Tym razem nieco przedwcześnie na jednym z kanałów Youtube pojawiła się właśnie taka prezentacja. Nie wiadomo do końca, czy jest to oficjalny materiał, natomiast na taki wygląda.

W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak tylko przywitać Jett – kolejną postać w Valorant.

Jett w Valorant

Jett odegrała bardzo ważną rolę w promocji samego Valorant. To właśnie jej umiejętności były określane jako OP podczas pierwszych prezentacji. Dzisiaj wiemy, że skille nie grają tak dużej roli, jak początkowo zakładano.

Dalej jednak wzbicie się w powietrze i eliminacja przeciwnika lecącymi ostrzami robią spore wrażenie. Sami zobaczcie Jett w akcji.

Prezentacja postaci: Jett!

Opublikowany przez Valorant Polska – BOOP Czwartek, 2 kwietnia 2020

 

Umiejętności postaci:

Zwinny i wymijający zagrożenie styl walki Jett pozwala jej podejmować ryzyko, któremu nikt inny nie mógłby sprostać. Jett krąży wokół walki, odcinając wrogów, zanim dowiedzą się, co ich zaatakowało.

  • Cloudburst – wyrzuca chmurę mgły, która przesłania pole widzenia. Przytrzymując przycisk zdolności można zagiąć trajektorię lotu chmury.
  • Updraft – po krótkim przygotowaniu postać unosi się do góry.
  • Signature Ability: Tailwind – natychmiastowo doskakuje na niewielką odległość w kierunki, w którym się porusza.
  • Ultimate: Blade Storm – Uzbraja się w kilka śmiercionośnych noży do rzucania, które zadają umiarkowane obrażenia i zabijają strzałem w głowę. Zdobycie zabójstwa przywraca wszystkie sztylety. Kliknięcie lewym przyciskiem rzuca pojedynczy sztylet. Kliknięcie prawym przyciskiem rzuca wszystkie pozostałe sztylety w krótkiej serii.
JETT JEST KOLEJNĄ POSTACIĄ VALORANT

Dostęp do bety Valorant będzie możliwy do uzyskania już jutro od około 19:00. O tym, w jaki sposób dostać możliwość gry w becie dowiecie się stąd. Przypomnijmy, że do Valorant nie ma żadnych kluczy. Wszystko odbywa się jedynie poprzez tzw. “dropy” na Twitch. Oglądając wybrane streamy w kategorii Valorant otrzymujecie dostęp do zamkniętych testów. Streamy będą dokładnie oznaczone konkretnymi podpisami. Na przykładzie Fortnite:

To wszystko już od jutra. O godzinie 19:00 startuje również Twitch Rivals, w którym weźmie udział polska drużyna. Pojedynki drużyn zostały nagrane wcześniej.