w

Kiedy beta, lub premiera Valorant? Podpowiedź może znajdować się w prezentacjach postaci

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w sumie podczas premiery Valorant będzie dostępnych 10 postaci. Gracze mają śmiałą teorię, która może zwiastować datę rozpoczęcia się bety, lub ogłoszenia premiery.


Nadal nie pojawiła się żadna oficjalna data rozpoczęcia beta testów nowego FPS od Riot Games. Co tydzień twórcy publikują jedną prezentację umiejętności postaci, a według graczy może to podpowiadać, kiedy należy się spodziewać bety, lub nawet premiery.

Do tej pory o becie mówiło się w kontekście kilku tygodni. Wygląda jednak na to, że plany mogły się zmienić, lub przesunąć.

Podpowiedź w zapowiedziach

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „174zut123: wskazuje, że przerwy pomiędzy prezentacjami postaci mogą podpowiadać konkretną datę bety lub samej premiery. Od wczoraj wiemy, że w sumie podczas premiery dla graczy ma być dostępnych dziesięć postaci. Pięć z nich ma będzie za darmo, natomiast kolejnych pięć będzie trzeba kupić lub odblokować.

Skoro prezentacje pokazują się w piątek, równo co tydzień, to oznacza, że zostało nam w sumie osiem tygodni prezentacji. ”

Dziwnym byłoby uruchomienie bety bez wszystkich prezentacji.” – czytamy w wątku na Reddicie.

Łącząc to w całość, beta, lub sama premiera mogłaby ruszyć w okolicach 8 maja. To wtedy pokazanych byłoby w sumie 10 prezentacji. Oczywiście nie jest to potwierdzone żadnymi oficjalnymi informacjami. To jedynie teoria społeczności.

Jak wskazują użytkownicy Reddita, może to być całkiem dobry trop, natomiast trudno uwierzyć, że beta wystartuje tak późno. Dlatego wiele osób skłania się ku teorii, że może to być data premiery.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant