w

Riot odpowiada graczom, jakie umiejętności i zestawy na pewno nie pojawią się w Valorant

Riot Games

Riot Games informuje graczy o granicy w umiejętnościach, której nie chcą przekraczać.


Deweloper Valorant odpowiada na jedno z najczęściej zadawanych przez społeczność pytań i informuje graczy, których umiejętności na pewno nie zobaczą w grze.

Granica umiejętności

W FPSie od Riotu znajdziemy kilka klas postaci z przeróżnymi umiejętnościami. Od możliwości odcięcia danej alejki z pomocą ogromnej ściany lodu, po szybsze przeładowanie i podświetlanie wrogów. Pomimo tego, iż w drugim akcie do Valoranta trafiła nowa agentka KillJoy, już wiele osób zastanawia się nad przyszłymi bohaterami i ich skillami. Co według projektantów na pewno nie zostanie wprowadzone?

Staramy się unikać przede wszystkim umiejętności, które zmniejszyłyby konsekwencje strzelania. Na cenzurowanym jest jeszcze zwiększenie maksimum zdrowia oraz umiejętności, które zastąpiłyby broń (ale nie ulty, jak u Jett czy Raze).

ZOBACZ – Tajemnicza opcja “Limbo” w Valorancie. Co robi i dlaczego mają ją tylko niektórzy?

Wygląda na to, że Riot nie chce psuć wielu graczom rozgrywki, ułatwiając strzelanie i dalej będzie stawiało głównie na umiejętności odpowiedniego celowania. Dodatkowo skille zastępujące broń mogą psuć ekonomię, która również jest niezwykle ważna.