w

Ruszyły beta testy mobilnego Valoranta. Co o tym wiadomo? Czy są dostępne w Polsce?

Poinformowano o tym, że zaczęły się beta testy Valoranta na urządzenia mobilne.


O tym, że strzelanka od Riot Games trafi na urządzenia mobilne, mówiło się już parę lat temu. Pojawiały się na ten temat oddzielne artykuły z różnymi przeciekami i plotkami (np. Valorant dostępny na urządzeniach mobilnych? Wszystko, co wiadomo na ten temat).

Warto było czekać, ponieważ jak się okazuje – przewidywania społeczności okazały się prawdą i Valorant naprawdę wyjdzie w wersji mobilnej.

Beta testy Valorant Mobile

W sieci pojawiła się informacja, że Riot rozpoczął beta testy swojej strzelanki na urządzeniach mobilnych. Zgodnie z udostępnionymi postami można przeczytać, że te potrwają od 4 sierpnia do okolic połowy tego miesiąca.

Dodatkowo testy dostępne są tylko dla użytkowników systemu Android.

Dodatkowym problemem jest to, że mobilny Valorant to gra dostępna jedynie w Chinach. Niewykluczone, że testy zostaną rozszerzone na inne kraje, jednak póki co nie wiadomo, kiedy tak się stanie.

Oczywiście istnieją sposoby, by stać się testerem, jednak wymaga to m.in. posiadania chińskiego numeru telefonu czy odpowiedzi na 22 pytania również w języku chińskim.

 

 

Czy mobilny Valorant powtórzy sukces Wild Rift, które również zostało wydane przez Riot Games? Część osób wierzy, że tak. Szczególnie jeśli twórcy zdecydują się na wydawanie unikatowej zawartości, która na pewno przyciągnie wielu graczy.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant