w

Sage w Valorant – Prezentacja postaci i umiejętności kolejnej postaci

Zgodnie z harmonogramem, Riot pokazuje kolejną postać, jaka znajdzie się w Valorant.


Nowy FPS od Riot Games wzbudza wiele emocji. W końcu ma to być pierwszy tak duży tytuł Riotu obok League of Legends. Do tej pory studio było skupione tylko na jednej produkcji, a teraz będzie musiało się podzielić zespołem.

Jak wiemy, to nie będzie większym problemem. Jedynie 20% całego Riotu zajmuje się LoLem, reszta między innymi Valorant, czy pozostałymi grami, które mamy poznać za jakiś czas.

Prezentacja postaci: Sage

Sage odegrała bardzo ważną rolę w Valorant jeszcze na długo przed oficjalnym ogłoszeniem chociażby nazwy gry. To za jej sprawą pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć pełny wygląd menu wyboru postaci.

Sage zapewnia bezpieczeństwo sobie i swojemu zespołowi, gdziekolwiek się pojawi. Potrafi ożywiać poległych sojuszników i powstrzymywać silne ataki wrogów, stanowi bezpieczne centrum w środku pola bitwy.

Umiejętności

  • Slow Orb – wyrzuca radianitową kulę, która pęka w spowolnionym polu po uderzeniu w ziemię. Wszyscy złapani w obszarze pola są spowolnieni, uziemieni i hałasują podczas ruchu.
  • Barrier Orb – przywołuje dużą, solidną ścianę. Prawy przycisk myszy pozwala na obrócenie ściany przed jej postawieniem.
  • Signature Ability – Healing Orb – leczy sojusznika lub siebie do pełnego zdrowia przez kilka sekund.
  • Ultimate – Resurrection – po wycelowaniu w ciało poległego sojusznika po krótkim czasie przywraca go do życia.

Valorant nadal nie ma ogłoszonej konkretnej daty premiery. Riot jednak potwierdził, że celuje w lato 2020. Jeszcze wcześniej ma się pojawić beta, natomiast ponownie, nie wiadomo kiedy.

Niektórzy streamerzy informowali, że jutro będą mieli coś ważnego do załatwienia. Nie będą mogli tego streamować, więc wyklucza to raczej betę. Możliwe, że chodzi o konferencję w sprawie uruchomienia bety – tego jednak nie potwierdzono.