w

Valorant: Umiejętności Sage ujawnione na pierwszym, pełnym ujęciu z menu gry

W ostatnich dniach gracze publikowali zdjęcia, które były częścią jednej, dużej grafiki.


W ostatnich dniach widzieliśmy kilka grafik, które zdawały się być częścią jednego, dużego screenshotu. Faktycznie tak było. Jeszcze przed ogłoszeniem nazwy Valorant pojawiły się skille Sage, potem zdjęcie z samymi postaciami, a wczoraj lewą częścią ekranu.

Valorant i umiejętności Sage

To, co widzicie po lewej stronie to wybór postaci przez naszą drużynę. Po raz kolejny potwierdza się, że w jednym zespole znajdzie się pięć osób. Przy okazji po raz pierwszy widzimy całą postać Sage.

Poniżej widzimy wszystkie umiejętności. W sumie mamy tu 4 różne skille. Pierwszy z nich widzieliśmy w akcji jeszcze podczas 10-lecia League of Legends.

Postać będzie miała możliwość odgradzania przeciwników ścianą, tworzenia pola, które spowalnia, pojawia się tutaj także leczenie sojuszników oraz możliwość ich odrodzenia.

Nie wiadomo, jaki będzie finalny podział umiejętności, natomiast można się domyślić, że odrodzenie będzie umiejętnością specjalną z najdłuższym czasem odnowienia.

Jest to prawdopodobnie jedyne, pełne ujęcie z gry. Nie wiadomo, dlaczego w ogóle pojawiło się w mediach społecznościowych, natomiast konto pierwszej osoby, która podesłała zdjęcie umiejętności zostało usunięte z Twittera.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant