w

Valorant: Prezentacja umiejętności Viper, jednej z postaci w grze

Riot pokazuje kolejny filmik z prezentacją umiejętności. Tym razem na celownik została wzięta Viper.


Viper zdecydowanie będzie jedną z najważniejszych postaci w grze. Jak się dowiedzieliśmy z wypowiedzi developerów, w sumie podczas premiery zobaczymy dziesięciu agentów, z czego tylko połowa będzie dostępna od razu. Pozostałą piątkę trzeba będzie zdobyć lub odblokować.

Nadal nie wiadomo, czy wśród tych darmowych znajdzie się Viper.

Prezentacja Viper

Pełną prezentację umiejętności możecie zobaczyć poniżej.

Prezentacja umiejętności Viper!

Opublikowany przez Valorant Polska Project A Czwartek, 12 marca 2020

Viper rozmieszcza szereg trujących urządzeń chemicznych, aby kontrolować pole bitwy i osłabić pole widzenia wroga. Jeżeli toksyny nie zabiją ofiary, zrobią to jej myśli.

  • Snakebite – wystrzeliwuje pocisk, który zmienia się w kałużę szkodliwego kwasu.
  • Poison Cloud – wrzuca emiter gazu, który można ponownie aktywować w celu wytworzenia trującej chmury dymu. Emiter można podnieść i ponownie wyrzucić po krótkim czasie odnowienia.
  • Signature Ability ⁠- Toxic Screen – wyrzuca długą linie emiterów gazu, które można reaktywować, aby utworzyć wysoką ścianę toksycznego gazu.
  • Ultimate⁠ – Viper’s Pit – emituje potężną toksyczną chmurę na dużym obszarze, która unosi się tak długo jak Viper pozostaje w chmurze. Wrogowie wewnątrz chmury są podświetlani.

Premiera gry zaplanowana jest na lato 2020, do tej pory nie poznaliśmy jednak daty rozpoczęcia się bety. Poprzednio Riot pokazał umiejętności Phoenix’a, które również polecamy zobaczyć.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant