w

Wszystko, co wiadomo o nowych agentach, którzy pojawią się niedługo w Valorancie

Wiadomo, że w drugim akcie czwartego odcinka w Valornacie nie pojawią się żadni nowi agenci oraz mapy, lecz w trzecim ma znaleźć się coś nowego.


Gracze Valoranta doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w drugim akcie czwartego odcinka nie zobaczą żadnych nowych agentów oraz map. Poinformowali o tym sami deweloperzy Riot Games, zatem jest to całkowicie pewne. Mimo to, pojawiają się już pewne przecieki, dotyczące dziewiętnastego oraz dwudziestego bohatera w grze.

Co wiadomo na temat agentów, którzy mogą pojawić się w Valorancie?

Agent 19.

15 lutego Riot Games opublikowało poniższy teledysk. Jego głównym bohaterem jest Jett, lecz społeczność Valoranta doszukała się na nim przecieków, które mogłyby dotyczyć nowego agenta:

Wśród wszystkich żywych barw oraz neonów można dostrzec sylwetkę, która nie była wcześniej znana w Valorancie. Według wielu członków społeczności, może to być przeciek, który dotyczy nowej postaci w grze. Ponadto przy wizerunku da się dostrzec napis „Victoria Vector”, co może być imieniem nadchodzącego agenta.

Agent 20.

Znany leaker Valoranta, „Cynprel”, opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym informuje o przeciekach, dotyczących dwudziestego Agenta. Według niego ma to być haker, który grozi Brimstonowi:

ZASZYFROWANE

Teraz odkryjesz, kim naprawdę jesteś. Jeśli to ty go zabrałeś, wyciągnę z ciemności twojego cennego Valoranta i odkryję twoje sekrety. Nie jesteś w aż takim cieniu, jak ci się wydaje. 

Nie sprawdzaj mnie. 

Powyższe informacje nie są potwierdzone, zatem warto je brać z przymrużeniem oka. Agentów można spodziewać się najwcześniej w 3. akcie Valoranta i można być niemalże pewnym, że deweloperzy Riot Games szykują coś na ten termin.

DołączObserwuj
Więcej z Valorant