w

Wszystko, co wiadomo o Valorant Mobile. Data premiery, beta, system zaproszeń i więcej

Valorant nieustannie się rozwija i ma sporą rzeszę fanów. Sukces mogłaby odnieść wersja mobilna, choć niewiele o niej wiadomo.


Deweloperzy Riot Games na pierwszą rocznicę swojej produkcji opublikowali informację o zamiarach wydania wersji mobilnej Valoranta. Obecnie coraz bardziej zbliżamy się już do 2 lat istnienia FPS-a, a wersji na smartfony i tablety nadal nie ma. Nie ma również zbyt wielu informacji na temat tytułu, ani procesu jego tworzenia.

Co na chwilę obecną wiadomo o Valorant Mobile?

Data premiery

Niestety, poza tym, że deweloperzy poinformowali swoją społeczność, że Valorant Mobile jest w drodze, to nie podali daty premiery. Projekt ten jest bardzo ambitny, zatem nie dziwi fakt, iż Riot Games wolało nie podawać takich danych, gdyż istniało duże ryzyko, że gra będzie się wielokrotnie opóźniać.

Czy wersja beta Valorant Mobile już istnieje?

10 lutego rzetelny leaker Valoranta napisał w swoich mediach społecznościowych, że Valorant na urządzenia mobilne jest już blisko. Według niego gra otrzyma testy beta już za kilka miesięcy i do jej realizacji deweloperzy będą korzystać z systemu zaproszeń. Ten ma już być z resztą gotowy.

Celem Valorant Mobile jest możliwość zaoferowania FPS-a większej liczbie graczy z całego świata

Wygląda na to, że deweloperzy chcą, aby tytuł był znany na całym świecie. W związku z tym zdecydowali się na wydanie wersji mobilnej:

Widząc, że nasza rosnąca społeczność graczy rozpoznaje i docenia to, co staramy się zrobić z Valorantem, wykracza poza to, czego mogliśmy się spodziewać. Cieszymy się, że wkrótce możemy zaoferować te same konkurencyjne doświadczenie Valorant jeszcze większej liczbie globalnych graczy.

W chwili obecnej pozostaje tylko czekać, aż Riot ogłosi testy beta, a później pozostanie tylko ostatnia prosta do oficjalnego wydania.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Valorant