Zamknięta beta Valorant startuje 7 kwietnia. Jak się zapisać, wszystkie informacje

Valorant

Reklama

Nowe informacje ujawniają datę bety i sposób na zapisanie się do niej. Wiemy również, że dzisiaj startuje wydarzenie dla streamerów.

Reklama


Beta Valorant budzi ogromne emocje. Wiemy już, kiedy wystartuje i w jaki sposób będzie się można do niej zapisać. Zamknięte testy ruszą 7 kwietnia w kilku regionach (USA, Kanada, Rosja, Turcja, Europa) Riot planuje wypuścić betę w większej ilości państw, natomiast obecnie ma z tym problemy przez sytuację na świecie.

Sposób zapisów będzie bliźniaczy do tego, znanego z Legends of Runeterra. Oglądając streamy na Twitch, będzie się otrzymywać dostęp do zamkniętej bety Valorant.

Beta Valorant 7 kwietnia

Beta Valorant ma się rozpocząć 7 kwietnia 2020 o godzinie 2:00 PM CET (czyli 14:00 czasu polskiego może ulec lekkiej modyfikacji ze względu na zmianę czasu). Progres, jaki uzyskacie podczas bety nie zostanie przeniesiony do ostatecznej wersji gry. Głównie dlatego, że Riot przewiduje poprawki w czasie bety.

Reklama

W grze pojawi się waluta „Punkty Valorant”, którą będzie można kupić już w czasie bety. W odróżnieniu od progresu, te punkty zostaną przeniesione do pełnej wersji z dodatkowym bonusem (20%).

Kolejnym agentem, który będzie ogłoszony niedługo ma być Dillion. Wiadomo o nim stosunkowo niewiele, natomiast powinien zostać zapowiedziany przed betą. Betę ogłoszą Anna Donlon oraz Joe Ziegler w specjalnym filmie.

Riot przygotowuje się już od ogłoszenia wszystkiego, w związku  z czym na oficjalnej stronie zmienił się jeden z komunikatów, informujący o możliwości udziału w zamkniętej becie.

„Będziesz mieć także szansę na wcześniejszy udział w zamkniętej becie.” – ten tekst dodano.

Jak się zapisać do bety?

Zapisy do bety będą polegały na tym samym, co w przypadku Legends of Runeterra. Wszystko zostanie oparte o Twitch.

  • Każdy będzie musiał założyć konto Riot (przypomnijmy, że jest to to samo konto, co w League of Legends).
  • Połączyć konto Riot z kontem Twitch
  • Oglądać streamy z Valorant konkretnych streamerów. W trakcie oglądania losowo będzie przyznawany dostęp do wersji beta.

Już teraz możecie również zająć sobie swoją nazwę użytkownika.

Zamknięte wydarzenie Valorant

Samo wydarzenie ma być tym samym eventem, który wcześniej został przeniesiony w związku z sytuacją panującą na świecie. Riot pracował nad możliwością zorganizowania go online i wygląda na to, że to się udało.

Zgodnie z informacjami od źródeł, wydarzenie nie będzie mogło być streamowane. Materiały z niego pojawią się jednak w późniejszym czasie na kanałach oraz profilach osób uczestniczących w evencie. Więcej informacji pojawi się na początku przyszłego tygodnia.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej