w

Nagranie polskiego zawodnika UFC podbija internet. Wiedźmin 3, czy Cyberpunk 2077?

CD Projekt / Jan Błachowicz

Jan Błachowicz staje się viralem po wybraniu ulubionej gry.


Jan Błachowicz jest polskim profesjonalnym zawodnikiem UFC, a w latach 2020 – 2021 był nawet mistrzem w wadze półciężkiej. Teraz podczas wywiadu został zapytany o ulubioną grę.

Oczywiście, nie byłby to nasz rodak, gdyby nie wymienił Wiedźmina i Cyberpunka. Jednak to nie te gry zostały przez niego na długo zapamiętane, a miejsce pierwsze należy do kultowej produkcji, którą zapewne świetnie pamiętają starsi gracze.

Ulubiona gra Jana Błachowicza

Polska żyje kultem CD Projekt Red, a na szczycie wciąż niezmiennie od wielu lat góruje Wiedźmin 3. Pomysłowość Sapkowskiego i Redów stworzyła niesamowitą historię, którą zachwycają się gracze z całego świata. W tym związany z grami Jan Błachowicz.

Jedna z osób zapytała Jana o koszulę Samuraia z Cyberpunk 2077. Ten bez większego namysłu przyznał, że ma taką koszulę i lubi tę grę. Oczywiście zestawiono CP77 z Wiedźmin 3 i zapytano, która produkcja jest lepsza i okazało się, że to właśnie świat przyszłości skradł większą część serca sportowca. Jednak wciąż za mało, aby mógł dorównać… klasykowi.

Video

Klip stał się viralem i błyskawicznie rozszedł się po 9gagu zdobywając ponad 15 tysięcy plusów, a społeczność okrzyknęła go “człowiekiem kultury”.

DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin