w

Wsparcie dla Cyberpunka 2077 zamiera. Teraz Wiedźmin 4 staje się najważniejszy

Po komunikatach CDPR widać wyraźnie, że wsparcie dla podstawowej wersji Cyberpunka 2077 odchodzi w zapomnienie.


Nie jest to ani dziwne, ani zaskakujące. Podstawowa wersja CDPR traci na znaczeniu, nie trzeba też tam już wiele przy niej robić. Deweloperzy przerzucają więc siły przerobowe na dwie rzeczy, które dopiero się pojawią.

Pierwszą jest rozszerzenie do Cyberpunka 2077, które według nieoficjalnych informacji jest już za rogiem. Oprócz tego coraz więcej ludzi pracuje przy projekcie „Polaris”, potocznie zwanym Wiedźminem 4.

Wiedźmin 4 z coraz większym zespołem

W obecnym rozkładzie sił CDPR nie ma w sumie nic dziwnego. To przenoszenie sił na Wiedźmina 4. Po premierze Liberty City, czyli dodatku dla Cyberpunka 2077 zapewne jeszcze więcej osób przejdzie do projektu Polaris.

Do premiery Wiedźmina 4 jeszcze naprawdę sporo czasu, ale oczywiście powoli można się na to szykować. W temacie jest coraz ciekawiej, zapewne z każdym miesiącem CDPR będzie wypuszczał coraz więcej informacji. W sieci też widać rosnące zainteresowanie kolejnym Wiedźminem, więc z jakiś czas zrobi się to samo, co z GTA 6, czyli masa plotek, domysłów, spekulacji i podejrzeń.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin