w

4 złote za Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Kompletna GOTY. -90% ceny

Wiedźmina 3 można mieć obecnie za 4 złote. Jeżeli ktoś nie grał, to żal nie skorzystać.


Wiedźmin 3 jest obecnie dostępny za 4 złote, natomiast żeby go odebrać, trzeba trochę pokombinować. Nie jakoś dużo, bo da się to zrobić w kilka minut. Epic Games zorganizowało przecenę, w ramach której można kupić Wiedźmina 3 GOTY za 22.50 TRY, czyli w przeliczeniu za 4,70 zł.

Do odebrania wystarczy podstawowy VPN, może być nawet darmowy. Najważniejsze, żeby dało się tam przełączyć na Turcję. Wiele tych popularnych VPN-ów ma wersje testowe, więc można nawet się tym posiłkować.

Wiedźmin 3 za 4 złote

Jak piszą ludzie, nie uda Wam się tego zrobić na kompletnie nowym koncie. Wystąpi problem z płatnością. Konto musi być starsze, mieć najlepiej kilka miesięcy. Wówczas na luzie przejdzie.

Wszystko rozbija się tutaj między innymi o odpowiednią płatność. Jeżeli ktoś umie przykładowo posługiwać się Revolutem, to w ogóle pójdzie mu to sprawnie.

Z informacji, jakie przekazuje autor wrzutki na Pepperze, nie da się podpiąć gry pod polskie konto. Co więc zrobić? Należy mieć tureckie konto, najlepiej z historią. Jeżeli nigdy go nie zakładaliście, to warto to zrobić, korzystając z tureckiego IP. Jest wiele promocji, które potem nam się opłacą.

https://www.pepper.pl/promocje/wiedzmin-3-dziki-gon-edycja-kompletna-goty-epic-games-turcja-vpn-680205

Jest trochę zabawy i trzeba się nieco znać, chociażby na VPN-ie. Przydałoby by się też tureckie konto, którego wiele osób jednak nie ma – bo po co.

Masa ludzi polujących na promocje ma już od dawna założone konta tureckie, natomiast większość zapewne nie widziała potrzeby zakładania takowego.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Wiedźmin