w

Among Us nie działa i pokazuje błąd “The Among Us servers could not authenticate you”

Zgodnie z tym, co pisaliśmy, Among ma problemy z działaniem.


Można się było spodziewać, że Among nawet blisko godzinę po uruchomieniu serwerów dalej będzie miał problemy. I faktycznie, wiele osób w tym momencie nie może wejść do gry. Klikając przycisk “Online”, pokazuje nam się wczytywanie w postaci trzech kropek i tyle.

Okazjonalnie występuje też błąd z kontem:

Tekst pokazuje, że trzeba zrobić konto, nawet jako gość, by móc w ogóle grać.

Kiedy zostanie to naprawione?

Jeżeli nie możecie grać, to nie jest to Wasza wina. Na ten moment nie ma jasnego rozwiązania. Niektórym pomaga wyczyszczenie plików tymczasowych, innym całkowita reinstalacja. Czasem jednak i to nie przynosi większych rezultatów.

InnerSloth na ten moment nie odpowiedział jeszcze graczom, natomiast można się spodziewać, że albo do gry wejdzie niedługo jakaś dodatkowa łatka, albo pojawi się jakieś sensowne rozwiązanie. Wszystko to ma związek oczywiście z systemem kont, który jest nowy i który jak widać nie przeszedł wystarczającej ilości testów.

Twórcy póki co udostępnili jedynie oficjalny opis i opublikowali swoje dalsze plany. Te zakładają większe lobby, więcej aktualizacji i poprawienie grafiki. Widząc jednak takie problemy godzinę po wydaniu aktualizacji trudno wierzyć w zapewniania o częstszych patchach.