w

Co dalej planuje Among Us? Większe lobby, więcej aktualizacji, nowa grafika

InnerSloth wraz z wydaniem nowej mapy podzieliło się informacjami na temat nadchodzących nowości.


​Nowa mapa została już wydana. Teraz pora na coś, co można nazwać mini-roadmapą. Twórcy chcą udostępniać pełne swoje plany, ale jak sami piszą, nie są na to jeszcze gotowi. I tu pojawia się problem, w Polsce mimo wydania nowej mapy Among nie jest jakoś szczególnie oglądany – przynajmniej na ten moment.

TOP 1 na TTV ma 1200 widzów, natomiast TOP 5 już tylko 85. Obecnie wygląda to średnio, ale jednocześnie jest wielu twórców, którzy zapewne jeszcze zagrają.

Co będzie dalej?

InnerSloth mówi o trzech rzeczach, nad którymi trwają prace:

  • Odświeżenie graficzne. Wkrótce Among przejdzie sporą zmianę, odświeżony zostanie cały styl z “czystszymi” liniami.
  • Większe lobby. Gracze będą mogli grać w 15 osób. To głównie przez The Airship, które jest znacznie większe, niż pozostałe lokacje.
  • Częstsze aktualizacje. Teoretycznie InnerSloth pisze o częstszych aktualizacjach, ale mało kto w to wierzy. 5 osób pracujących nad Amongiem raczej nie zwiastuje, że należy się spodziewać nagle dodania kilku map, trybów gry, czy ról.

Kiedy? Zupełnie nie wiadomo, ale jeżeli śledzicie u nas informacje o Among Us, to raczej przywykliście, że deweloperzy nie należą do tych, którzy podają konkretne daty i sztywno się ich trzymają.