w

Among Us oficjalnie pokazuje pierwszą rolę. To „Shapeshifter” zmieniający się w Crewmate’ów

InnerSloth ogłosiło pierwszą rolę, jaka zostanie oficjalnie wprowadzona do Among Us.


Trochę to trwało, ale InnerSloth w końcu ma dla swojej społeczności coś nowego. Aktualizacja, która „pojawi się wkrótce”, wprowadzi do gry nowe role. W tym momencie ujawniono pierwszą z nich. Ta nosi nazwę „Shapeshifter”.

Jak wyjaśniają twórcy, będzie to umiejętność pozwalająca Impostorom na zamienianie się w Crewmate’ów. Ma to działać w stosunkowo prosty sposób, co zostało już dokładnie pokazane i wytłumaczone.

Shapeshifter w Among Us

Będąc Impostorem, dostaniecie nową umiejętność. W dowolnym momencie będziecie mogli skorzystać ze specjalnego menu i wybrać Crewmate’a, w którego chcecie się zmienić. Dzięki temu zyskacie jego wygląd, myląc jednocześnie wszystkich wokół.

Haczyk? Efekt utrzymuje się przez określony czas, nie jest permanentny, chyba że w ustawieniach rozgrywki zostanie to przestawione. Sama zmiana też chwilę trwa. Deweloperzy w ten sposób chcą zbalansować tę rolę, by nie była zbyt mocna.

Ponieważ mówimy tutaj o Among Us, to nadal nie ma szczegółowych informacji na temat daty następnej aktualizacji, InnerSloth pisze jedynie, że ta pojawi się „wkrótce”, ale trwa to już dobrych kilka miesięcy.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us