Among Us oficjalnie pokazuje pierwszą rolę. To „Shapeshifter” zmieniający się w Crewmate’ów

Among Us

Reklama

InnerSloth ogłosiło pierwszą rolę, jaka zostanie oficjalnie wprowadzona do Among Us.

Reklama


Trochę to trwało, ale InnerSloth w końcu ma dla swojej społeczności coś nowego. Aktualizacja, która „pojawi się wkrótce”, wprowadzi do gry nowe role. W tym momencie ujawniono pierwszą z nich. Ta nosi nazwę „Shapeshifter”.

Jak wyjaśniają twórcy, będzie to umiejętność pozwalająca Impostorom na zamienianie się w Crewmate’ów. Ma to działać w stosunkowo prosty sposób, co zostało już dokładnie pokazane i wytłumaczone.

Shapeshifter w Among Us

Będąc Impostorem, dostaniecie nową umiejętność. W dowolnym momencie będziecie mogli skorzystać ze specjalnego menu i wybrać Crewmate’a, w którego chcecie się zmienić. Dzięki temu zyskacie jego wygląd, myląc jednocześnie wszystkich wokół.

Reklama

Haczyk? Efekt utrzymuje się przez określony czas, nie jest permanentny, chyba że w ustawieniach rozgrywki zostanie to przestawione. Sama zmiana też chwilę trwa. Deweloperzy w ten sposób chcą zbalansować tę rolę, by nie była zbyt mocna.

Ponieważ mówimy tutaj o Among Us, to nadal nie ma szczegółowych informacji na temat daty następnej aktualizacji, InnerSloth pisze jedynie, że ta pojawi się „wkrótce”, ale trwa to już dobrych kilka miesięcy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej