w

Po kłótni o “ryj” na Twitch. Gdy wyzywasz streamerkę, ale nie chcesz przypału od rodziców

W ostatnich dniach na polskim Twitchu było głośno o sytuacji, która przypomina tę sprzed roku. Podczas gry w Among Us doszło do spięcia, którego efektem są dość zabawne wiadomości.


Among Us choć nie jest już tak popularne, to nadal przewija się na polskich streamach. Produkcja InnerSloth potrafi wywoływać skrajne emocje, o czym przekonał się Remsua oraz streamerka Laucilka.

Krzyczenie i spięcia podczas gry w Amonga nie są niczym niesamowitym. Tutaj poszło to nieco dalej. Trudno dokładnie określić moment, w którym wyszło to poza rywalizację w Amongu, natomiast ewidentnie Laucilka poczuła się urażona słowami o “zamknięciu ryja”.

Klip: https://www.twitch.tv/remsua

W tym przypadku ludzie zazwyczaj piszą, że ta cała sytuacja nie była w ogóle potrzebna. Być może powstała dlatego, że ta dwójka wcześniej się kompletnie nie znała. W gronie znajomych słowa o zamknięciu ryja raczej nie byłyby czymś, za co ktokolwiek by się obraził, szczególnie w Among Us, gdzie często padają o wiele gorsze słowa.

Niby wyzywanie, ale z gwiazdkami

Normalnie pewnie nikt by na to nawet nie zwrócił uwagi, gdyby nie sezon ogórkowy, jaki panuje obecnie w Internecie. Ostatnio dzieje się stosunkowo mało, więc nawet taka wymiana zdań staje się popularna i przechodzi przez całego Twitcha. Tutaj nawet sami grający po minucie w ogóle o wszystkim zapomnieli.

Streamerka skomentowała to potem na swoim kanale mówiąc, że do Remsuy nic personalnie nie ma. Wspomniała także, że dostaje całkiem sporo prywatnych wiadomości na ten temat.

“(…) ja personalnie do niego nic nie mam i uważam całą sytuację w sumie za śmieszną (…)”

Niektóre są obraźliwe, z innych można się tylko pośmiać. Przykładowo, jedna osoba pisała z przekleństwami, które sama cenzurowała. Na czacie ludzie się śmiali, że chodziło o to, by mama nie była zła, jak przypadkiem zobaczy te wiadomości.

Klip: https://www.twitch.tv/laucilka

Jak wyglądała ta złowieszcza wiadomość? Jedno przekleństwo temu użytkownikowi umknęło, ale tak to w zasadzie wszystko wygwiazdkowane.

Już kiedyś była podoba sytuacja, która skończyła się dosłownie po kilku dniach. Dzisiaj nawet nikt o niej nie pamięta, choć na pewno pokazała, że Twitch czasem bywa dość ostry. Tutaj za chwilę także wszyscy zapomną.