w

Among Us podejmie swoją pierwszą współpracę z inną grą. Co wiadomo o Among Us x Fall Guys

Among Us wkrótce podejmie współpracę z inną produkcją, tak przynajmniej wynika z plików.


Z takimi współpracami najbardziej jest kojarzone Fortnite i ma ono w tym wszystkim swój udział. Nawet teraz, w 5 sezonie Fortnite dodano Predatora, czy Terminatora. Teraz Among Us zaczyna powoli iść w kierunku wyznaczonym przez Epic. Dlaczego?

W plikach Fall Guys znalazły się wzmianki o skinach nie tylko z Fortnite, ale także z Among Us. To oznacza tyle, że do produkcji Mediatonic zostaną dodane skiny Impostorów, czy Crewmatów. Czy to cokolwiek zmienia dla osób, które nijak nie mają nic wspólnego z Fall Guys?

Among Us x Fall Guys – Co trzeba wiedzieć?

Fall Guys to prosta produkcja, która osiągnęła niesamowitą popularność w bardzo krótkim czasie. W sierpniu 2020 grali w to wszyscy youtuberzy i streamerzy. Niestety, trwało to bardzo krótko. Brak nowości i ogrom cheaterów sprawił, że Fall Guys bardzo spadło. Dla osób zaznajomionych z Amongiem może to brzmieć niesamowicie znajomo – InnerSloth w tym względzie trochę przypomina Mediatonic.

W każdym razie, w plikach Fall Guys znaleziono kila odwołań do skinów z Among Us.

Na pewno więc można się spodziewać skórek:

  • Crewmatów
  • Impostorów
  • Różowego
  • Fioletowego

Nie wiadomo, jak Mediatonic to ogra, ale zapewne i tak będzie o tym głośno. Pytanie, co to zmienia dla osób grających w Among Us. Być może do gry zostaną wprowadzone przedmioty kosmetyczne znane z Fall Guys? Taka szansa jak najbardziej istnieje, choć Fall Guys nie ma skinów, które jakoś szczególnie byłyby z nim związane.

Dlatego można się skłaniać ku wersji innej kooperacji, odbywającej się na poziomie konstrukcji mapy. W Fall Guys dodawano różne elementy pokroju “Yeetus’a”. To wielki młot, który pojawia się losowo na mapie. Być może coś takiego pojawi się też w Amongu? To jedynie teoria, ale brzmi naprawdę ciekawie.