w

InnerSloth odpowiada na wiadomości, które mówią, że Among Us jest już martwą grą

Pod wpisami InnerSloth najczęściej pojawiającą się wiadomością jest “dead game”. Co na to deweloperzy?


“Dead game” nie robi już na nikim większego wrażenia. Dokładnie takie same wiadomości pojawiają się na profilach League of Legends, Fortnite, Overwatch czy Call of Duty. InnerSloth również dostawało takie wiadomości pod praktycznie każdą informacją odnośnie Among Us.

Deweloperzy nie bardzo się tym przejmowali albo takie stwarzali wrażenie. Odpowiadali czasem na różne wpisy, mówiąc, że dalej ciężko pracują i mają nadzieję, że warto chwilę poczekać.

InnerSloth i “dead game” przy Among Us

Studio podzieliło się na Twitterze wynikami oglądalności Amonga na Twitchu z ostatniego kwartału 2020 roku. Oczywiście pojawiły się gratulacje, ale także standardowa wiadomość o martwej grze.

Jak brzmiała odpowiedź InnerSloth? Twórcy napisali, że wrócili jako zombie. W społeczności od razu pojawiły się domysły odnośnie takiego trybu – ale na to raczej nie ma co liczyć, a przynajmniej bazując na tej jednej odpowiedzi.

Widać, że deweloperzy podchodzą do tematu martwej gry bardzo luźno. Z jednej strony to dobrze, bo presja jest ogromna, z drugiej coraz częściej mówi się, że nowa mapa nie wystarczy, by ponownie zainteresować społeczność.