w

Among Us tylko we wrześniu na Youtube został wyświetlony ponad 4 miliardy razy

InnerSloth / Youtube

Among Us jedną z najpopularniejszych gier ostatnich miesięcy.


Kompletnie nieznana gra od małego studia InnerSloth dwa lata po premierze poszybowała w rankingach popularności. W samym Google Play do tej pory pobrało ją ponad 4 200 000 użytkowników, a dostępna jest również na iOS i komputerach z systemem Windows.

4 miliardy wyświetleń

Deweloper odpowiedzialny za Among Us może pochwalić się niemałym sukcesem. Gra polegająca na obserwowaniu pozostałych członków załogi w poszukiwaniu zdrajcy i tym samym wykonywaniu misji mających na celu naprawę zepsutego statku, stała się jedną z najpopularniejszych na świecie. Między innymi jest to zasługa popularnych streamerów, którzy postanowili dać szansę tytułowi na swoich transmisjach na żywo. Dodatkowo wielu twórców regularnie wrzuca filmy ze swoich zmagań na YouTube, gdzie bardzo chętnie są wyświetlane.

ZOBACZ – Najlepsze pomysły na skiny w Among Us, jakie można stworzyć ze wszystkich przedmiotów

Według oficjalnego raportu od YouTube, w samym wrześniu Among Us zaliczyło gwałtowny skok widowni, który przekroczył próg 4 miliardów wyświetleń wszystkich filmów o tej tematyce.

Oprócz gemaplayu, w popularnym serwisie możemy spotkać również animacje, które stanowią 6% wszystkich publikowanych materiałów.

Jak się okazuje, filmy najczęściej odtwarzane są w Stanach Zjednoczonych, Meksyki, Południowej Korei, Indonezji, Brazylii i Argentynie.

Być może obecny miesiąc po raz kolejny będzie rekordowy, wielu twórców nie przestaje publikować nowych materiałów, które bardzo często przekraczają ponad milion wyświetleń.