w

Among Us zamiast zająć się nowościami i aktualizacjami, to właśnie wypuściło…

InnerSloth z jednej strony mówi, że ciężko pracuje, z drugiej aktualizacji nie ma, a gracze dostają dość nietypowe „nowości”.


Wiadomo, że InnerSloth nie ma zbyt wielu pracowników. Nad Among Us bowiem nadal pracuje kilka osób. Nie jest to wielki deweloper gier z masą różnych działów. Ma to oczywiście swoje plusy, ale jest też sporo minusów.

Oznacza to chociażby tyle, że jeżeli ktoś zajmuje się dogadywaniem szczegółów ubrań i gadżetów, to nie może poświęcić zbyt wiele czasu na sprawy związane z grą. To dlatego społeczność irytuje się, widząc, że InnerSloth wypuszcza… Stroje postaci.

Za blisko 200 złotych dostaniecie czerwony kolor

W wielu sklepach stacjonarnych na całym świecie pojawiły się oficjalne stroje z Among Us. Można je kupić też przez Internet. Z tej okazji wypuszczono nawet specjalny „trailer”:

Video

Jeżeli chodzi o ceny, to czerwoną wersję można dostać za 49 dolarów, potem czarną za 44 dolary, pomarańczowe i fioletowe są za 39 dolarów.

Irytacja graczy ewidentnie wzrasta z każdą taką akcją. Społeczność chciałaby pograć nie tylko w modyfikacje, ale rzeczywiście doświadczyć wyzwań, nowej mapy i nowych ról w oficjalnej wersji gry. Zamiast tego co chwilę pokazują się nowe fizyczne gadżety z gry.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us