w

Among Us zapowiedziało nową aktualizację, która w końcu wprowadzi role, ale dalej jest wiele pytań

InnerSloth oficjalnie zapowiedziało, że kolejna aktualizacja Among Us będzie skupiona przede wszystkim na nowych rolach.


Wszyscy byli gracze Among Us chętnie zobaczyliby jakiekolwiek nowości. Te są już coraz bliżej. Niestety mówimy tutaj o InnerSloth, nieprzewidywalnym studiu, które masę rzeczy trzyma w sekrecie do ostatniego momentu.

Dlatego, choć deweloperzy opublikowali dość rozległą informację o nowych rolach, to wynika z niej stosunkowo mało. Wiadomo, że kolejna aktualizacja ma się skupić właśnie na nich, ale jakie one będą, kiedy pojawi się aktualizacja – nie wiadomo.

Co natomiast wiadomo?

To, jak ciężko wyciągnąć jakiekolwiek informacje o Among Us, najlepiej pokazuje akapit ujawniający, że w ogóle nowe role nadchodzą.

Jakie role? Sekret. Ile ma ich być? Również sekret. InnerSloth albo samo nie jest pewne, albo w jakiś pokrętny sposób buduje hype. Z pewnością będą dwie role, a może i cztery, zależy od deweloperów. Co ciekawe, mają one być kompletnie inne od tego, co jest dostępne w różnego rodzaju modach.

InnerSloth pisze, że wykorzysta swoje pomysły jeszcze z 2018 roku. Jakie? Dobrze zgadliście, kompletnie nie wiadomo.

Podsumowując:

  • Następna aktualizacja Among Us wprowadzi nowe role.
  • Nie wiadomo, ile będzie tych ról, ale z pewnością więcej, niż dwie.
  • Nie wiadomo, kiedy pojawi się aktualizacja.
  • Nie wiadomo, co to będą za role.

Trudno powiedzieć, czy dodanie ról przekona youtuberów i streamerów do powrotu. Bez nich na pewno Amongowi będzie niesamowicie trudno dotrzeć do swojej społeczności, która w większości rozeszła się już do innych produkcji.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us