w

Cheaterzy znów psują zabawę w Among Us, tym razem jako Crewmaci wchodzą do ventów

Gracz ujawnia kolejny cheat do Among Us, tym razem na korzystanie z Ventów.

Reklama

Zaprojektowana i wydana przez trzyosobowe studio InnerSloth gra dedukcji społecznej cieszy się ogromną popularnością. Pomimo tego, iż mechanika AmongUs jest prosta, a cała zabawa polega na dyskusji pomiędzy graczami, cheaterzy wciąż próbują popsuć zabawę innym.

Teraz prawdopodobnie mamy do czynienia z kolejnym hackiem, tym razem na używanie ventów, jako członek załogi.

Kolejny hack

Among Us po raz kolejny musi zmierzyć się z cheaterami, którzy w publicznych grach psują zabawę innym użytkownikom. Nowatorski sposób na uprzykrzenie rozgrywki odkrył jeden z graczy i opublikował materiał dowodowy na Reddicie. Jako Impostor, czyli oszust próbujący zlikwidować pozostałych członków załogi i sabotujący ich działania, zauważył, iż do Ventów nie wskakuje jego partner, a zwykły Crewmate. Co jest niemożliwe, albowiem przejścia tego rodzaju dostępne są tylko dla złych charakterów.

Wielu użytkowników stwierdziło, że prawdopodobnie jest to kolejny rodzaj cheata, nieco bardziej subtelny niż pozostałe, ale wciąż cheata, który psuje zabawę i wprowadza zamęt. Warto jest wiedzieć, że niedawno w grze odkryto błąd, który umożliwia podobną zagrywkę, lecz do jego wykonania potrzebny jest „komputer” znajdujący się tylko i wyłącznie w grze swobodnej.

Deweloper na ten moment wciąż nie wprowadził możliwości zgłaszania takich zachowań i wydawać się może, że cheaterzy jeszcze przez jakiś czas pozostaną bezkarni, o ile nie wykryje ich system.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us