w

Co dzieje się obecnie w Among Us? Lepiej mocno się trzymajcie, bo nowości… Dalej nie ma

Reklama

Among Us obecnie nie wywołuje już żadnych emocji, co się tam obecnie dzieje?


Among w ostatnich 180 dniach stracił na Twitchu ponad 84% popularności. Bardzo rzadko jakaś większa ekipa streamerów zagra jeszcze w Amonga, wywołując skoki oglądalności, ale statystyki są nieubłagane – Among się znudził.

Coraz mniej graczy, spadająca oglądalność i chyba najgorsze, czyli brak nowości. Roadmapa sobie, a deweloperzy sobie. Choć faktycznie, kilka dni temu zapowiedziano pewną zmianę.

Co nowego w Among Us?

Reklama

Wszyscy czekają na nową mapę, nowe role, nowe zadania, tymczasem deweloperzy pod koniec zeszłego miesiąca pokazali… Nowe ustawienia sterowania. I choć są one ważne i wiele osób będzie z nich zadowolonych, to jednak w obecnej sytuacji wydaje się to najmniej potrzebną funkcją. To natomiast nie koniec.

Video

Opcja ta ma zostać wprowadzona wraz z następną aktualizacją. Problem w tym, że kompletnie nie wiadomo, kiedy ona nastąpi. Może to być dzisiaj, a może i za pół roku – InnerSloth w tym momencie jest naprawdę nieprzewidywalne.

W okresie, w którym kompletnie nie interesowaliście się Among Us:

  • Deweloperzy podawali dalej wszelkie obrazki, grafiki w swoich mediach społecznościowych
  • Wypuszczono kilka nowych linii ubrań i gadżetów

  • Przebudowano oficjalną stronę

I to na dobrą sprawę tyle. Żadnych nowości w postaci przedmiotów kosmetycznych, zadań, wyzwań, nie mówiąc o nowej mapie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Among Us