w

Crewmaci w Among Us będą mogli sprawdzać “venty”. Jak to widzą obecnie deweloperzy?

Wraz z początkiem 2021 roku, zaczynają się pojawiać pierwsze informacje odnośnie tego, nad czym w tym momencie pracuje InnerSloth.


O planach Among Us wiadomo stosunkowo niewiele. Na pewno wkrótce pojawi się nowa mapa i system kont. Deweloperzy kilkukrotnie wspominali o jakichś dodatkowych funkcjach i swoich planach, ale nie padły żadne konkretne deklaracje.

Tymczasem w jednym z wywiadów twórcy Amonga przyznali, że chcą, by Crewmaci mogli wchodzić w jakieś interakcje z systemem wentylacji, popularnie znanym jako “venty”.

Crewmaci i venty w Among Us

Venty to jeden z podstawowych sposobów na poruszanie się Impostorów. Okazuje się, że InnerSloth chce w jakiś sposób urozmaicić ten element rozgrywki. Od razu warto zaznaczyć, że Crewmaci nie będą mieli możliwości korzystania z nich.

Nad czym w takim razie pracują deweloperzy? Pierwszy pomysł wydaje się być całkiem ciekawy. Chodzi tutaj o możliwość ukrywania ciał w wentylacji.

  • Impostorzy mogliby chować ciała, ale tylko i wyłącznie w wentylacji
  • Kontrą na to byłaby możliwość sprawdzania wentylacji przez Crewmatów

Póki co odzew graczy jest bardzo podzielony. Jedni uważają, że to świetny pomysł mogący wprowadzić dodatkowe zamieszanie. Inni komentują, że to niepotrzebne komplikowanie sprawy ze znajdowaniem ciał.

Póki co wydaje się, że nie warto się tym w ogóle przejmować. Nie są to plany, które spełnią się w następnym tygodniu czy miesiącu. InnerSloth przyzwyczaiło społeczność, że nowości wprowadzane są powoli i bardzo stopniowo. Można się więc spodziewać, że choć mówimy o 2021 roku, to jednak nie o pierwszym kwartale.