w

Dlaczego gracze Among Us proszą o zmianę nazwy tej miejscówki na nowej mapie The Airship?

The Airship jest ogromnym powiewem świeżości, który był bardzo potrzeby graczom Among Us, ale…


To zupełnie normalne, że nowe funkcje czy nowe mapy będą wymagać różnego rodzaju poprawek. Póki co na The Airship praktycznie nikt specjalnie nie narzeka. Część graczy uważa jedynie, że mapa jest na ten moment za duża.

To jednak zostanie rozwiązane zwiększeniem liczby osób w lobby. Na nowej mapie ma zostać dopuszczone 15 osób w jednym momencie z możliwością tworzenia jeszcze większych lobby w przyszłości.

Dlaczego jedna z nazw miejscówek miałaby zostać zmieniona?

Na Twitterze i Reddicie coraz częściej podnoszona jest kwestia nazewnictwa jednej z miejscówek. Społeczność wskazuje, że czasem zdarza się wręcz przegrać przez to grę. Jak? Wystarczy spojrzeć na tematy traktujące o tym, by zrozumieć, w czym leży problem.

“Ok, kto nazwał ten pokój „wentylacją”? Kiedyś zostałem wyrzucony, bo ktoś zapytał, w którym pokoju jestem, a ja powiedziałem „wentylacja”, a oni myśleli, że mam na myśli otwory wentylacyjne, do których wchodzą Impostorzy. Deweloperzy, jesteście prawdziwymi diabłami.”

Trudno sobie to wyobrazić, ale faktycznie ma to miejsce. Podobnych tematów jest całkiem sporo i na pewno dotarły one do InnerSloth. Zmiana nazewnictwa nie jest czymś niesamowicie trudnym, więc może “Ventilation” wkrótce zmieni się na coś zupełnie innego. Już teraz często jest używane określenie “balkon”.


Oczywiście nie jest to nic potwierdzonego i nie należy tego w ten sposób traktować. Deweloperzy sami jednak przyznają, że The Airship może być jeszcze dostosowywane, w szczególności przez wzgląd na odzew społeczności.