Do Among Us wejdzie jeszcze jedna mapa. Jej tworzenie sponsoruje między innymi Pokimane

Among Us

Reklama

Powstaje nowa, customowa mapa, która wprowadzi bardzo wyczekiwany powiew świeżości od InnerSloth.


Gracze czekają na nową mapę już od kilku dobrych miesięcy. Niektórzy mają dość, w efekcie czego podjęto bardzo konkretne kroki w celu stworzenia swojej własnej mapy. Nie będzie to projekt amatorski, bo całość funduje między innymi Pokimane.

Podczas jednego z podcastów najpopularniejsza streamerka Twitcha na świecie przyznała, że wraz Hafu i 5up pracują nad nową mapą, która ma być znacznie lepsza i ciekawsza od tej oficjalnej. Co o tym wiadomo?

Reklama

Nowa mapa do Among Us

Reklama

W przeszłości było kilka amatorskich projektów bazujących głównie na remasterach obecnych lokacji. W tym momencie wiadomo, że Pokimane sponsoruje powstanie nowej mapy. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak będzie się nazywać, ale z pewnością ma wyjść przed oficjalnym wydaniem The Airship.

„5up i Hafu tworzą mapę, którą również pomagam sfinansować i która wyjdzie przed nową mapą. Nie wiem nawet, kiedy pojawi się nowa mapa, ale będzie inna mapa. Będzie fajniej, będzie lepiej, będzie niesamowicie. Kropka.”

Video

To naprawdę dobre wiadomości, bo Among desperacko wręcz potrzebuje nie tyle funkcji czatu, czy nawet reportowania, co nowego contentu w postaci właśnie map, trybów, nowych ról czy zadań. W tym temacie poruszono już chyba wszystkie kwestie, więc nie ma co ponownie ich wałkować.

Należy się cieszyć, że prawdopodobnie niedługo do gry zostanie dodana nowa, ogólnodostępna mapa. Wygląd, data wydania czy dostępne zadania na ten moment pozostają nieznane. Wiadomo natomiast, że mapa powstaje już od grudnia 2020. Wtedy zaczęły się poszukiwania osób do ewentualnej współpracy.

Jeżeli nie chcecie przegapić momentu jej wydania, to zapraszamy na Discorda, na którym możecie ustawić sobie odpowiednie powiadomienia dla Among Us, ale także i dla innych gier.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej