w

Gracze Among Us są przekonani, że InnerSloth teraz już trolluje. Tak wygląda nowa zapowiedź “czegoś”

INNERSLOTH

InnerSloth ostatnio raczej jest mniej aktywne, natomiast nadal publikuje “zapowiedzi” nadchodzących nowości.


Jeżeli nie śledziliście Among Us przez kilka ostatnich tygodni czy nawet miesięcy, to spokojnie, nic wielkiego Was nie ominęło. InnerSloth jakiś czas temu podgrzał atmosferę nową grafiką i w zasadzie na tym się skończyło:

https://innersloth.itch.io/among-us/devlog/284472/a-little-dev-log-as-a-treat

Nikt nie wie, o co tutaj chodzi i na co w ogóle patrzeć. Dlatego deweloperzy opublikowali kolejny zwiastun.

Druga zapowiedź i równie dużo informacji

InnerSloth zapewnia, że deweloperzy nadal bardzo ciężko pracują nad kolejnymi nowościami. Jako dowód tych prac zamieszczono między innymi drugą zapowiedź, która wygląda tak:

https://innersloth.itch.io/among-us/devlog/284472/a-little-dev-log-as-a-treat

Nie ma tu żadnego kontekstu, po prostu grafika z “czymś”, co nawet trudno rozpoznać. Czy jest to jakiś element zadania, przedmiot kosmetyczny, jakieś nawiązanie do nowej mapy albo do nowych ról? Nie wiadomo, przynajmniej na ten moment.

Gracze zareagowali na tę zapowiedź dość ostro, pisząc, że w tym momencie stracili wiarę w Amonga. Kiedyś wiele mówiło się o tym, że Epic mogłoby kupić Among Us i mocno je rozwinąć. Zamiast tego twórcy Fortnite stwierdzili, że zrobią swoją wersję gry InnerSloth.

Epic Games

I tak oto wczoraj w Fortnite znalazł się pełnoprawny tryb w stylu Amonga z zadaniami, głosowaniem, impostorami etc. Pokazuje to, że potencjał faktycznie był.