w

Najpopularniejsza streamerka o obecnym stanie Among Us, grze, która dała jej ogromną popularność

Among Us był trampoliną dla wielu osób. Największe przyrosty odnotowała Valkyrae, youtuberka, która jednocześnie stała się najpopularniejszą streamerką na świecie.


Mało kto wie, ale to wcale nie na Twitchu tworzy najpopularniejsza streamerka. Pokimane została jakiś czas temu przegoniona przez Valkyrae, która oparła swój kontent bardzo mocno na Among Us.

Choć teraz jej kanał zaczyna osiągać nieco gorsze wyniki, to youtuberka wcale nie wiąże tego z malejącą popularnością Among Us.

Among Us z perspektywy popularnej streamerki

Among w Polsce praktycznie umarł, przynajmniej jeżeli chodzi o Twitcha. Na Youtube nadal jest kilka kanałów, które mocno przyciągają swoimi tytułami o nowych trybach, nowych skinach, zagadkach, przerażającej fabule etc.

Za granicą wygląda to nieco inaczej. Tam nadal chodzi przede wszystkim o relacje pomiędzy grającymi, a nie bezpośrednio o Among Us. Nowa mapa mimo wszystko powinna dodać spory powiew świeżości – natomiast nadal nie wiadomo, kiedy zostanie wydana.

Jak natomiast wypowiada się o tytule sama Valkyrae?

Fragment podcastu 100 Thieves

Valkyrae na swoim kanale notuje milionowe wyświetlenia na odcinkach. To coś, czego w Polsce już nikt nie jest w stanie zrobić, jeżeli chodzi tylko i wyłącznie o nagrywanie Among Us. Gra wielu osobom się przejadła, co widać szczególnie po Twitchu.

W naszym kraju Among zajmuje 51. miejsce pod względem ostatnich 7 dni. Scenariusz z produkcją InnerSloth przypomina bardzo mocno Fall Guys, które już się nie podniosło po pierwszych problemach i wygląda na to, że nawet nowa mapa nie przyniesie Amongowi tak ogromnego sukcesu, jak w drugiej połowie 2020 roku.