w

Jak wyglądała najszybsza gra w historii Among Us? Jak to w ogóle możliwe?

Gry w Among Us zazwyczaj trwają kilkanaście, kilkadziesiąt minut. Tymczasem te najszybsze rozgrywki kończyły się jeszcze zanim w ogóle dobrze się zaczęły.


Długość rozgrywek w Among Us jest zależna od ustawień gry, od tego, czy gramy ze znajomymi, czy może kompletnie losowymi osobami i kilku innych pomniejszych czynników. Jest naprawdę sporo i nawet najmniejsza zmiana może znacząco wpłynąć na długość rozgrywki.

Tymczasem gracze pokazują, że niektóre mecze kończą się po kilku sekundach. Jak to w ogóle możliwe?

Najszybsze gry w historii

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “Chaos-Marie” podzielił się swoim zagraniem, pisząc, że według jego wiedzy jest to najszybciej zakończona gra Among Us w historii.

I faktycznie tak może być. Jak to jednak możliwe? Scenariusze są w sumie dwa. Po pierwsze, wszyscy gracze umówili się, że wyjdą tuż po rozpoczęciu meczu. To nie jest takie trudne do wykonania, a klipów z tego typu gier jest naprawdę dużo. Niektóre z nich stały się nawet podstawą do memów.

Wersja o wiele ciekawsza, według niepotwierdzonych informacji jeden z programów jest w stanie kończyć gry, jeżeli cheater nie otrzyma roli Impostora. Ile w tym prawdy? Trudno powiedzieć. W sieci jest mnóstwo cheatów, które promują się kosmicznymi opcjami, by finalnie po prostu odczytać hasła z komputera ofiary.