w

Jak wyglądałoby połączenie Among Us z Fall Guys i Animal Crossing? 3 hity 2020 roku

Among Us można spokojnie postawić koło Fall Guys i Animal Crossing. To trzy gry, które w 2020 roku były niesamowicie popularne.


Among Us oczywiście nie wyszło w 2020 roku, ale dopiero po dwóch latach od premiery, produkcja InnerSloth osiągnęła niesamowity sukces. Teraz nadal codziennie masa osób gra w Amonga, czego nie można niestety powiedzieć o Fall Guys.

Fall Guys miał swój moment i mimo kolejnych map, trybów gry, przedmiotów kosmetycznych, nie przypomina już zbytnio o sobie na Twitchu, czy Youtube. Gra bardzo szybko straciła swoją popularność.

Among Us z Fall Guys i Animal Crossing

Animal Crossing też w 2020 roku było niesamowicie popularne, natomiast ze względu na fakt, że jest dostępne tylko i wyłącznie na Nintendo, to w Polsce gra nie cieszyła się aż tak dużą popularnością, jak Among, czy Fall Guys.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “fentoshops” połączył te trzy gry, dzięki czemu można zobaczyć, jak mogłaby wyglądać ich współpraca.

Z tej trójki w Polsce najbardziej przebił się Among Us i widać, że postacie z tego uniwersum naprawdę mogłyby być ciekawym dodatkiem w Fall Guys. Na taką współpracę są jednak bardzo małe szanse. O ile Fall Guys często i chętnie dodaje fasolki w klimacie różnych gier, o tyle Among pozostaje kompletnie na to obojętny.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us