w

Na świecie pojawiają się maszyny z Crewmatami. Pytanie, czy InnerSloth o tym wie

InnerSloth wielokrotnie dawało znać, że nie chce, by ludzie używali wizerunku z ich gry do tworzenia własnych produktów. Tymczasem…


Twórcy Among Us postawili sprawę bardzo jasno. Jeżeli ktoś chce ich wspomóc dodatkowo, to może kupić jeden z przedmiotów na oficjalnej stronie. InnerSloth ponoć nie sprzedaje licencji na postacie z Amonga.

Tymczasem gracze donoszą, że na świecie Among wykorzystywany jest w bardzo różny sposób. Od skarpetek z Impostorami, do całych automatów.

Automaty w Sydney

Jak informuje jeden z użytkowników Reddita o nicku “AussieGrillGamR”, w jego mieście pojawiły się specjalne automaty z pluszakami z Among Us. Widnieje na nich nawet logo gry InnerSloth. Na Reddicie od razu pojawiły się pytania odnośnie tego, jak to wygląda ze względu prawnego. Trudno jednak cokolwiek w tym temacie powiedzieć. Być może deweloperzy w którymś momencie zmienili zdanie.

Są na to jednak stosunkowo małe szanse. Na popularnych serwisach pokroju “Ali” takiego pluszaka można dostać za jakieś 2-3 złote.

Co zabawne, na polskich portalach dokładnie te same pluszaki potrafią kosztować po 30-50 złotych i obecnie są bardzo chętnie kupowane. Być może i w Polsce w którym momencie ktoś zamiast pakować do takiego automatu jakieś zabawki, to wypełni je Crematami.