w

Kiedy The Airship wejdzie do Among Us? Twórcy podpowiadają prawdopodobną datę

Wszyscy gracze Among Us zastanawiają się, kiedy oficjalnie będzie można już grać na nowej mapie.


Nowa mapa w Among Us o nazwie The Airship jest niesamowicie elektryzującą wiadomością. Wiemy, że niektórzy mogą już na niej lokalnie grać za sprawą błędu konsoli Nintendo Switch. Do tej pory jednak nie jest to możliwe tak samo na urządzeniach mobilnych, jak i PC.

Do tej pory jedyną informacją o możliwej dacie premiery The Airship była wiadomość od twórców, która wspominała tylko i wyłącznie o 2021 roku.

Nie trzeba będzie długo czekać?

Wszystko zmieniło się w momencie, gdy deweloperzy podzielili się na Twitterze bardzo prostą wiadomością, z której może wynikać informacja o dacie premiery.

Co to konkretnie znaczy? Istnieje duża szansa na to, że mapę zobaczymy w któryś piątek. Oczywiście nie jest to coś potwierdzonego, ale społeczności to w zupełności wystarczyło, by uznać 1 stycznia jako datę, kiedy The Ariship oficjalnie wyjdzie na PC i urządzenia mobilne.

Rzeczywiście pierwszy piątek 2021 wypada już 1 stycznia. Kolejne możliwości to 8, 15, 22 lub 29 stycznia. Oczywiście nie można traktować tego jako potwierdzonej i oficjalnej informacji, ale warto zwrócić uwagę szczególnie na piątki, przynajmniej w styczniu.