w

Które kolory w Among Us są najchętniej używane, a którymi nikt nie gra? Zaktualizowana lista od twórców

Które kolory są obecnie najpopularniejsze?


Deweloperzy Among Us nierzadko ujawniają zabawne lub po prostu interesujące dane dotyczące swojej produkcji. W ostatnim czasie do gry trafiła aktualizacja, która nieco rozwinęła tytuł chociażby poprzez zwiększenie lobby z 10 do 15 osób.

Dodano także dodatki do schematu kolorów postaci. Gracze mogą teraz wybierać między limonkowym, bordowym, różowym, bananowym, szarym, jasnobrązowym i koralowym.

Które kolory społeczność używa najrzadziej, a które najczęściej?

Deweloperzy InnerSloth opublikowali w swoich mediach społecznościowych listę, która prezentuje najpopularniejsze i najrzadziej używane kolory w grze. Jak można zobaczyć poniżej – najwięcej graczy korzysta z koloru czerwonego. Na kolejnych pozycjach znajduje się czarny i biały. Społeczność najrzadziej wybiera jednak jasnobrązowy i brązowy.

Fakt, że zwycięża kolor czerwony, nie powinien być dużym zaskoczeniem. Bardziej dziwi, że “stare” barwy sprzed aktualizacji są nadal częściej używane, niż chociażby bananowy, koralowy czy limonkowy. Jasnobrązowy kolor jest na ostatnim miejscu prawdopodobnie ze względu na swoją mdłą barwę. Mimo to deweloperzy nagrodzili go nagrodą pocieszenia: