w

Najpopularniejszy w ostatnim czasie tryb w Among Us – Jester mode. Jak w niego zagrać?

Społeczność Among Us wymyśliła nowy tryb. Szybko podbił serca graczy i stał się jednym z najpopularniejszych.


Gracze Among Us co jakiś czas wymyślają nowe tryby do gry. Tym razem serca graczy podbił “Jester mode”, który zmienia zasady rozgrywki w taki sposób, że tytuł staje się o wiele ciekawszy. Dzięki niemu produkcja InnerSloth będzie przynosić podobną ilość rozrywki, co na początku.

Główną zmianą w grze jest dodanie do rozgrywki nowej roli – Jestera. Pomimo tego, że jest  to tylko jedna funkcja, to gra staje się znacząco inna.

O co dokładnie chodzi w tym trybie i w jaki sposób go pobrać?

Rolą Jestera w tym trybie jest wyeliminowanie wszystkich członków drużyny i impostorów. Oznacza to, że gracz będzie jednoosobową drużyną, a wszystkie działania, których się podejmie, będą szły na jego korzyść lub niekorzyść. Rola ta z pewnością dostarczy mnóstwo zabawnych wrażeń.

Oczywiście, aby móc zagrać na tym modzie potrzeba prywatnego serwera, by wszyscy gracze przestrzegali zasad. Dodatkowo potrzebna jest specjalna modyfikacja gry, którą można pobrać na Discordzie twórcy – SocksFor1. Aby pobrać moda, potrzeba być aktywnym na serwerze odpowiednią ilość czasu.

Po jego zainstalowaniu można w prosty sposób przełączać się między modyfikacją a zwyczajną wersją gry. Naprawdę warto spróbować zagrać w niego ze znajomymi, ponieważ dostarczy kolejne godziny dobrej zabawy.