w

Oficjalna godzina wydania nowej mapy do Among Us i nowej aktualizacji. Kiedy?

Poznaliśmy już oficjalną godzinę wydania nowej mapy do Among Us.


Zgodnie z naszymi informacjami, należało celować w godziny wieczorne. InnerSloth pod naporem pytań w końcu oficjalnie dał znać, kiedy spodziewać się nowej aktualizacji. Już na szybko przypomnijmy, czego należy się spodziewać:

  • Systemu kont
  • Nowych przedmiotów kosmetycznych
  • Nowej mapy
  • Nowego DLC ze skinami, nakryciami głowy i animacją likwidacji
  • Nowych animacji likwidacji dla wszystkich

Kiedy nowa mapa i aktualizacja?

Na oficjalnym koncie InnerSloth potwierdzono – nowa mapa wejdzie o 20:00 czasu polskiego. Jest jedno “ale” – bardzo możliwe, że o tej godzinie serwery po prostu umrą. Zainteresowanie jest ogromne, więc należy się spodziewać przerwy technicznej.

Oczywiście nie musi tak być, ale jest to bardzo prawdopodobne. Nie ma na ten moment żadnego sposobu na szybsze pobranie aktualizacji i wbrew poradnikom w sieci, nie da się mieć patcha wcześniej. Jeżeli chodzi o pobieranie, to nie ma złotej metody.

Warto być kilka minut wcześniej i zacząć pobieranie jak najszybciej. Wówczas jest większa szansa, że damy radę pobrać nową zawartość przed wszystkimi innymi.

Kilka minut po 20:00 może być już spory problem. Oczywiście nie musi, ale widząc, ile osób będzie chciało zagrać, to faktycznie serwery Amonga mogą nie uciągnąć takiego ruchu.