w

Poznaliśmy kolejny kolor, który trafi do Among Us. To powrót czegoś, co mogliście widzieć 2 lata temu

InnerSloth wróciło do swojego pomysłu sprzed kilku lat.


Jeżeli interesowaliście się Amongiem jeszcze przed wielkim szałem na niego, to możecie kojarzyć streamy deweloperów z pokazywania planowanych nowości. Oczywiście mało kto w ogóle będzie wiedział, o co chodzi, dlatego większość przyjmie to jako nowy kolor.

Ten kolor był już jednak brany pod uwagę kilka lat temu, finalnie InnerSloth zdecydowało, że woli dodać inne kolory, a ten został po prostu zakopany.

Teraz powraca do Among Us

“Tan” to trzeci kolor, jaki pojawi się w Amongu wraz z następną aktualizacją, wprowadzającą między innymi 15-osobowe lobby. Do tej pory wiedzieliśmy o różowym i szarym. Sam tan mówi Wam zapewne tyle, co nic, więc od razu napiszemy, że jest to jasny brązowy.

Co ciekawe, InnerSloth przygotowało małe “ujawnienie” tego koloru.

Czy nowe kolory przywrócą popularność Amongowi? Jest na to raczej mała szansa, ale nawet nie ze względu na to, że są to małe nowości. Among nadal jest popularny, głównie za sprawą modyfikacji.

Youtuberzy, streamerzy, ale także zwykli gracze od dawna mają dostęp do większych lobby, nowych ról, kolorów etc. InnerSloth wręcz musi ich gonić, w efekcie czego zanim te dwa światy (oficjalny i nieoficjalny) się spotkają, to minie jeszcze wiele czasu.

Sam Among nadal jest chętnie oglądany, szczególnie w Polsce, gdzie wszystkie mody dotarły do streamerów dopiero po kilku ładnych miesiącach. Wcześniej, gdy wszyscy za granicą bawili się modami, to w naszym kraju nikt nie miał ani wiedzy, ani narzędzi do tworzenia swoich, ciekawych modyfikacji.