w

Twórcy Among Us do graczy: “To najbardziej przerażająca lokacja, o jakiej słyszeliśmy”

Wielokrotnie wspominaliśmy, że Among Us przedziera się do rzeczywistego świata. To kolejny tego przykład.


Among na dobre zakorzenił się w społeczności na całym świecie. “Sus” używane jest praktycznie wszędzie w odniesieniu do kogoś, kto jest o coś podejrzany i nie budzi większego zaufania. Gracze noszą ubrania z Among Us, a niektórzy przenoszą świat stworzony przez InnerSloth na mury.

Deweloperzy niedawno powołali do życia swojego Twittera, na którym dość często odpowiadają społeczności na przeróżne wiadomości. Jedna z nich dotyczyła pewnego graffiti.

“To najbardziej przerażająca lokacja, o jakiej słyszeliśmy”

Wiele osób uważa, że to “Elektryk” jest najbardziej przerażającym miejscem, jeżeli chodzi o Amonga. Tymczasem jeden z graczy pokazał na Twitterze zdjęcie, jakie udało mu się zrobić w opuszczonym więzieniu w środku lasu.

Widać na nim nikogo innego, jak tylko postać z Amonga. Wpis zdobył sporą popularność, głównie przez odpowiedź osób pracujących przy grze.

Odpowiedzi raczej nie trzeba szczególnie tłumaczyć. Dlaczego jednak o tym wspominamy? Być może twórcy w jakiś sposób kiedyś wykorzystają taką lokację. Wielokrotnie mówiło się bowiem, że Among Us mógłby stworzyć jakiś specjalny tryb “dla dorosłych” z elementami horroru. Co może się nadawać do tego lepiej, niż opuszczone więzienie w lesie?

Wiadomo, że InnerSloth na pewno widział to zdjęcie, być może zostanie ono gdzieś zapisane, by kiedyś wykorzystać ten motyw. To na pewno byłaby ciekawa historia.