w

Twórcy Among Us odnoszą się do próśb graczy o wydanie w końcu nowej mapy

InnerSloth doskonale widzi, co się dzieje i wydaje komunikat. Tyle, że ten niewiele zmienia.


To już nie jest kwestia tego, że “fajnie byłoby zobaczyć nową mapę”. Teraz to już kwestia tego, czy Among Us utrzyma się na rynku w 2021 roku. Liczby spadły dramatycznie, a wszyscy poszli grać w LoLa, Fortnite czy inne sieciowe produkcje.

Sytuacja z mapą The Airship jest o tyle dziwna, że jest ona teoretycznie ukończona. Gracze mogli ją uruchomić na Nintendo Switch już kilka dobrych tygodni temu.

InnerSloth o oczekiwaniu graczy

Studio odpowiedzialne za Among Us ostatnio po prostu sobie śmieszkuje i nie wstawia niczego konkretnego. Przypomnijmy, że 14 lutego było datą, która była podawana jako jedna z potencjalnych dat premiery The AirShip.

Niestety, nowa lokacja nie została wydana. Gracze masowo zaczęli więc pytań InnerSloth, ile będzie trzeba jeszcze czekać. Na te wszystkie pytania pojawiła się następująca odpowiedź:

Studio już samo śmieje się z umierania, natomiast ponownie zaznacza, że robi wszystko, by nie poświęcać jakości tylko po ty, by wydać nowości nieco szybciej. To standardowa wiadomość InnerSlothu, która mówi dokładnie tyle, co nic.

Nie wiadomo, na jakim etapie są prace, kiedy zostaną skończone i co oprócz możliwości reportowania oraz nowej mapy zostanie wprowadzone w przyszłości.