w

Twórcy Among Us pokazują, jak wyglądała pierwotnie mapa Polus

InnerSloth w swoich mediach społecznościowych podzieliło się wczesnym wyglądem mapy Polus. 


Każdy doskonale wie, w jakim stanie jest obecnie Among Us. Scenariusz z Fall Guys niestety się powtarza i kilka miesięcy bez żadnych aktualizacji sprawiło, że produkcja InnerSloth straciła na Twitchu połowę swojej oglądalności.

Na Steamie jest podobnie, a tę sytuację można by było szybko “naprawić”. Wystarczy wypuścić nową mapę, która według nieoficjalnych informacji jest już gotowa. Na to będzie trzeba jednak jeszcze poczekać.

Jak wyglądało kiedyś Polus

Tymczasem na oficjalnym profilu Among Us pojawiła się grafika prezentująca pierwsze wersje mapy Polus. Takie szkice są jedynie ciekawostką, która nijak wpływa na Among Us, ale ma prawdopodobnie pokazać, jak czasochłonny jest proces projektowania.

Dlaczego akurat teraz pokazano te szkice? Według różnych teorii ma to być w pewien sposób nawiązanie do The Airship, jakiś sposób na zapowiedź tej mapy. Czy tak faktycznie jest, trudno powiedzieć. Raczej jednak nie należy łączyć tych dwóch rzeczy.

Nadal nie wiadomo, kiedy wyjdzie nowa mapa. Ostatnie informacje od deweloperów dotyczą między innymi zatrudnienia piątej osoby, o czym przeczytać można tutaj, mówi się również o nadchodzącej współpracy Amonga z Fall Guys, a więcej o tym w tym wpisie.