w

W Among Us niesamowite wydarzenie. InnerSloth właśnie zatrudniło 5. osobę do pracy

InnerSloth potwierdziło, że właśnie zespół deweloperów znacznie się powiększył. Zatrudniono jedną dodatkową osobę.


Among Us mimo ogromnego sukcesu dalej było tworzone przez trzy osoby. W ostatnich miesiącach zatrudniono czwartą, która odpowiada między innymi a kontakt z graczami, a teraz dołącza również i piąta.

Adriel Wallick ma już bardzo duże doświadczenie w pracy przy grach Indie, brała udział w naprawdę wielu projektach. Pytanie tylko, jak wypadnie przy grze, którą trudno traktować jako małą, niezależną produkcję.

Zespół Among Us się powiększył

Przypomnijmy, dlaczego InnerSloth nie zatrudnia masy nowych osób:

“Słyszeliśmy wszystkie pytania – dlaczego po prostu nie zatrudnicie większej liczby osób, aby rozwój mógł przebiegać szybciej? Chcielibyśmy, żeby to było takie proste! Dodanie większej liczby osób nie przyspiesza rozwoju – spowalnia go i może spowodować mnóstwo problemów, jeśli nie zrobimy tego prawidłowo (a w najgorszych przypadkach, gdy finanse nie są odpowiednio obsługiwane, może się to skończyć całkowitym zamknięciem studia.”

Dlatego zamiast kilku, kilkunastu programistów, pół roku po osiągnięciu ogromnego sukcesu studio jest bogatsze o dwóch pracowników. W takim tempie za rok przy Amongu będzie pracować około 7 osób.

Pytanie tylko, czy za rok ktokolwiek jeszcze będzie pamiętał o InnerSloth i ich produkcji. Już teraz część osób zupełnie zapomniała o tym, że istniało coś takiego jak Among Us. Wszyscy czekają już tylko na nową mapę lub modyfikacje do Minecrafta czy Garry’s Mod wprowadzające bliźniacze tryby do Amonga.