w

W końcu poznaliśmy datę wydania mapy do Among Us? Potwierdzono tę współpracę

Zgodnie z naszymi informacjami sprzed wielu miesięcy Among Us wchodzi w pierwszą konkretną współpracę.


Oczywiście niezależnie od charakteru informacji o współpracy każdy zapyta się, czy dodali już nową mapę. Odpowiedź niestety jest taka sama, jak kilka miesięcy temu – nadal nie. Nie wiadomo, na co czeka InnerSloth, ale gracze mają konkretną teorię odnośnie daty.

Among oficjalnie będzie współpracować z Fall Guys w następnym sezonie. Istnieje teoria, że data wydania nowego sezonu do Fall Guys jest jednocześnie datą wypuszczenia The Airship. Jest to jak najbardziej możliwe, ale nie należy tego traktować jako potwierdzonej informacji.

Potwierdzona współpraca Among Us i Fall Guys

Mało kto już gra w Fall Guys, ale także i mało kto gra w Among Us. Produkcje te trapiły podobne problemy, czyli cheaterzy i brak nowości. Teraz gry te będą ze sobą współpracować, co wielu osobom wydaje się dość zabawnym zrządzeniem losu.

Na nadchodzącą współpracę wskazuje bardzo konkretna scena, która pojawiła się na końcu zwiastuna nowego sezonu Fall Guys:

Video

Dlaczego jest to jakkolwiek ważne dla osób, które zupełnie nie grają w Fall Guys? Skoro pojawią się tam skiny z Amonga, to na pewno InnerSloth będzie chciało to w jakiś sposób zareklamować. Nie ma lepszego sposobu reklamy, niż wprowadzenie nowej mapy, a przynajmniej w tym wypadku.

Jeżeli nie The Airship, to może jakaś aktualizacja dodająca przedmioty kosmetyczne nawiązujące do fasolek? Wydaje się to bardzo prawdopodobne.

Kiedy staruje nowy sezon Fall Guys? Już bardzo niedługo, bo 22 marca 2021. To właśnie ta data może być tą, która będzie oznaczała aktualizację Among Us z potencjalnymi nowościami w postaci mapy.

DołączObserwuj
Więcej z Among Us