w

Wiadomo, jak będzie wyglądał nowy ekran spotkań w Among Us, dostosowany do 15 graczy

InnerSloth pokazało prace nad nowym ekran spotkań, które zdoła pomieścić większą ilość graczy.


Wiadomo, że InnerSloth ciężko pracuje nad kolejną aktualizacją, która prawdopodobnie wejdzie do gry jeszcze w maju. W tym momencie wiadomo o niej całkiem sporo, natomiast większość informacji była bardzo dużymi ogólnikami.

Jedną z najważniejszych zmian ma być oczywiście powiększenie lobby. Oznacza to tyle, że deweloperzy byli zmuszeni przerobić niektóre elementy gry, by pomieściły aż 15 osób.

15 osób i nowy ekran spotkań

Wraz z nadchodzącą aktualizacją zwiększy się liczba graczy na nowej lokacji The Airship. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

“Większe lobby oznaczają, że nasz stary ekran spotkań nie będzie w stanie obsłużyć wszystkich nowych członków załogi, więc spodziewaj się tam przeróbek.”

Oprócz tego wiadomo, że w momencie zwołania spotkania ma pojawić się nowe intro, które poda więcej informacji na temat zgłaszającego i ofiary. InnerSloth choć podkreśla, że prace nadal trwają, to już pokazuje pierwsze ich efekty.

Oczywiście zwiększona liczba graczy dotknie tylko The Airship. Na innych mapach wszystko zostanie po staremu, przynajmniej w kwestii ilości osób w jednym momencie – zmieni się bowiem styl graficzny, dojdą także nowe kolory.