w

Wygląd następnej mapy do Among Us został ujawniony? Czym dokładnie jest ta grafika?

W sieci pojawiły się informacje o nowej mapie po The Airship.


InnerSloth zapowiedziało przyspieszenie tempa prac. Konta mają się znacznie rozwinąć, cały styl graficzny ponoć zostanie odświeżony, dojdą nowe mapy, tryby etc. W obliczu takich zapowiedzi można się było spodziewać, że po kilku dniach od aktualizacji pojawią się tego typu “przecieki”.

Szczególnie popularne zrobiło się to na TikToku, gdzie grafika przedstawiająca nową mapę ma już kilka milionów wyświetleń. Czym jest i kiedy faktycznie nowa mapa może zostać wprowadzona?

Among Us X Snowpiercer

Standardowo ujęcia nowej mapy są wykonywane telefonami, pod kątem i niedokładnie. My jednak doskonale znamy oryginał:

@CB4014

Na co właśnie patrzycie? To nie jest koncept, a propozycja mapy jednego z graczy, konkretnie “CB4014” na Reddicie. Jeżeli dobrze się przyjrzycie, to zauważycie, że jest to nic innego, jak pomysł na współpracę Among Us i serialu Snowpiercer.

Dla osób, które nigdy nie widziały serialu i tak, żeby niczego nie spoilerować – serial opowiada o pociągu przemierzającym zmarznięty świat. Znajdują się w nim różne pomieszczenia, podział na klasy etc.

Czy ten koncept mógłby się sprawdzić? Trudno byłoby na pewno zaprojektować ciekawą mapę, która byłaby tak liniowa. Mało więc prawdopodobne, że kiedyś dojdzie do takiej współpracy. Kiedy można się spodziewać nowej lokacji? Tego kompletnie nie wiadomo. Przy InnerSloth nawet trudno cokolwiek przewidywać. Deweloperzy mogą ujawnić coś tak samo za tydzień, jak i za rok.