w

7 sezon Apex Legends wprowadza nową legendę Horizon i mapę Olimp. Co trzeba wiedzieć

Reklama

Opowieści z Odludzia– „Obietnica” oraz informacje na temat zmian i nowości w 7 sezonie.

Reklama


Z początkiem nowego miesiąca, do Apex Legends wkrótce trafi kolejny sezon. Wiążę się to między innymi z tym, że klasycznie gracze poznają nową Legendę.

Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się kolejny film Opowieści z Odludzia, gdzie można przyjrzeć się nadchodzącej do gry postaci – Horizon, a na stronie produkcji można znaleźć newsy mówiące o trafieniu Apex Legends na Steam czy Nintendo Switch oraz o nagrodach za aktualny sezon rankingowy.

Czego mogą spodziewać się gracze?

W rozsyłanej przez twórców wiadomości można było przeczytać o nowościach, które trafią do gry wraz z sezonem 7.

Studio Respawn ogłosiło, że Sezon 7 Apex Legends – Wstąpienie rozpocznie się już 4 listopada! Pierwsza oficjalna zapowiedź dotyczy nadchodzącego sezonu – nowej Legendy zwanej Horizon i trzeciej mapy – Olimp. Pojawią się również nowe Opowieści z Odludzia, dzięki którym fani Apex Legends będą przyjrzeć się Olimpowi, mieście w chmurach, a także dowiedzieć się więcej o podróży Horizon na arenę i o tym, w jaki sposób zamierza opuścić ją w jednym kawałku.

Video

Gdy Olimp popada w kryzys energetyczny, Horizon i jej robotyczny towarzysz, N.E.W.T., wyruszają w daleką podróż w poszukiwaniu kryształów, które mogą uratować jej ojczystą planetę. Horizon udaje się w nieznane, pocieszona jedynie perspektywą ocalenia rodziny i domu. Przez zdradę, która brutalnie uniemożliwia szczęśliwe zakończenie jej podróży, zagubiona w czasie Horizon wraca do domu i walczy o powrót do swego syna.

Wraz z Sezonem 7. Wstąpienie Horizon przybywa na Odludzie, a wraz z nią kolejna arena w Apex Legends, Olimp. Po więcej szczegółów na temat tego, co nadchodzi w Sezonie 7. – Wstąpienie, zapraszamy na oficjalną stronę Apex Legends.

Reklama

Rozgrywki rankingowe na arenie Apex Legends

Twórcy podzielili się statystykami dotyczącymi rozgrywek rankingowych i poinformowali o nowej mapie, która trafi do puli – Olimpie. Początkowo zastąpi ona Królewski Kanion, który ma wrócić w późniejszym terminie.

Jak będą prezentowały się nagrody?

Video

Z początkiem roku pojawiały się zapowiedzi pojawienia się gry na Steamie. Wraz z pokazaniem 7 sezonu, twórcy rzucili nieco więcej światła na tę sytuację.

W przypadku graczy korzystających PC, Apex Legends oficjalnie trafi na Steam po premierze sezonu 7, 4 listopada 2020. Jeśli korzystasz ze Steam i jesteś nowym graczem Apex Legends, nie możemy się doczekać, by powitać cię na pokładzie. Jeśli masz już grę w Origin, możesz ją śmiało wypróbować przez Steam – wszystkie postępy na twoim koncie i zdobyte nagrody zostaną przeniesione z jednej platformy na drugą.

Studio Respawn ujawniło również, że gracze korzystający z Nintendo Switch będą mogli zagrać w Apex Legends w przyszłym roku.

Po drugie, jeśli chodzi o graczy korzystających z Nintendo Switch – wciąż intensywnie pracujemy nad portem, lecz by oddać grze sprawiedliwość i zaprezentować taki produkt, na jaki gracze Nintendo Switch zasługują, nasz zespół potrzebuje nieco więcej czasu. Ten rok postawił przed nami nowe, niespodziewane wyzwania (mówiąc łagodnie). Nie chcemy się z niczym spieszyć.

Posiadacze konsoli Switch mogą oczekiwać, że gra będzie dla nich dostępna w przyszłym roku. Oczywiście kiedy gra Apex Legends pojawi się na konsoli Switch, będzie posiadała wsparcie dla rozgrywki międzyplatformowej, najnowszą zawartość sezonową oraz pełną zgodność funkcji z innymi wersjami gry.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends