w

Cross-Play w Apex Legends! Twórcy bardzo go chcą!

Reklama

Kiedy, co i jak? Oto, co aktualnie wiadomo!

Reklama

Wyobraźmy sobie sytuację, w której my gramy na PC, a kumple na Playstation. Wspólne granie nazwalibyśmy Cross-Play i właśnie ta funkcja ma trafić do Apex Legends.

„To dla nas bardzo ważne”

W internecie można znaleźć oficjalne informacje odnośnie tego, że faktycznie dla Respawn jest to bardzo ważna kwestia i studio zdaje sobie sprawę, że jest to kluczowa funkcja w grach multiplayer. To dla nas świetna wiadomość, że developerzy zamierzają iść z duchem czasu i łączyć różne platformy.

Kiedy Cross-Play wejdzie do Apex Legends?

Wprowadzenie tej możliwości nie jest jednak takie proste. Oprócz samej mechaniki, wymagane są zgody od wszystkich zainteresowanych stron. Wiemy, że w przeszłości Sony robiło trochę problemów, ale wszystko powinno się sfinalizować w ciągu kilku miesięcy.

Jesteśmy otwarci na te możliwości. Wszystko sprowadza się do namówienia wszystkich stron do współpracy. Wierzę, że wszyscy wyrażą zgodę, w końcu w Fortnite działa to bardzo dobrze.

Trudno podać ewentualną datę, natomiast wszystkie dostępne informacje mówią o połowie roku. Choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone i jest uzależnione od wielu czynników.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Apex Legends