w ,

Hakerzy przejęli Apex Legends, by zwrócić uwagę na problem cheaterów i botów w Titanfallu

Apex Legends cierpi przez swojego starszego brata – Titanfalla. Hakerzy zaczęli działać.


Titanfall jest starszym bratem Apex Legends, ponieważ został stworzony przez tych samych deweloperów i wydany również przez Electronic Arts. Od niedzieli rana hakerzy zhakowali APEX-a, ponieważ w ich opinii Respawn Entertainment nie zrobił wszystkiego, aby uporać się z problemem hakerów w Titanfallu.

Niektóre kolejki gry w produkcji battle royale i powiadomienia zostały zastąpione tekstem narzekającym na hakerów tej produkcji.

Jak wyglądają wiadomości od hakerów w Apex Legends?

Wydaje się, że trwający nieustannie hack nie dotyczy wszystkich graczy, ponieważ niektórzy zupełnie nie mieli z tym do czynienia, natomiast inni cały czas otrzymują powiadomienia dotyczące Titanfalla. Co więcej, problem dotyczy głównie platformy PC, choć zdarzały się pewne przypadki również na Xboxie.

Najbardziej irytujący jest fakt, że osoby dotknięte atakiem mają uniemożliwioną rozgrywkę, gdyż nie mogą dołączyć do innych list odtwarzania poza zhakowaną. Wygląda to mniej-więcej w ten sposób:

Poniżej można zobaczyć typowe powiadomienia w grze dla zhakowanych:

Hakerzy zachęcają również do odwiedzenia i udostępniania swojej witryny:

Titanfall i Titanfall 2 od jakiegoś czasu cierpią z powodu ataków DDOS i hacków. Stało się to niezwykle frustrujące dla graczy, którzy wolą wcześniejsze strzelanki Respawn. Deweloperzy zareagowali na te problemy i twierdzą, że nad tym pracują, lecz bez większego skutku.